TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In een van de opdrachten in Code van Coppens gisteravond moesten deelnemers Juvat Westendorp, Nienke Plas, Tatum Dagelet en Marit van Bohemen bellen met Piet Paulusma. Hij had de antwoorden die nodig waren om een bepaalde deur te openen in de escape room. De deelnemers konden een echt gesprek met hem voeren, wat voor Tatum en Marit toch wel vreemd aanvoelde. ''We vinden het een beetje apart om met je te praten op dit moment."
Het was AI die ervoor zorgde dat Piet Paulusma weer even tot leven kwam in de aflevering. Zijn stem werd gekoppeld aan ChatGPT, zodat er realistische antwoorden gegeven konden worden.
Marit, de dochter van Piet Paulusma, reageerde tijdens de uitzending op dit speciale moment: ''Wat fijn om mijn vader op deze manier nog een keer te horen aan de telefoon. Heel erg bedankt daarvoor. ik werd er zelfs een beetje emotioneel van.''
Code van Coppens is iedere zondagavond om 20.30 uur op SBS6 te zien.
Partnerbijdrage
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm