TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Jinek begint op 2 september met haar nieuwe talkshow op NPO 1. Dat heeft AVROTROS woensdag aan RTL Boulevard bevestigd.
Vorig jaar werd bekendgemaakt dat presentatrice Eva Jinek RTL verlaat en terugkeert bij de publieke omroep. Ze heeft daar een contract voor vier jaar getekend. Omroepbaas Eric van Stade liet eerder weten dat ze er een onderscheidend programma van willen maken, waarbij cultuur en actualiteit centraal staan.
De talkshow van Eva Jinek zal vanaf 2 september elke maandag tot en met donderdag om 19.00 uur te zien zijn op NPO 1. Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw, die nu Sophie & Jeroen maken in de vooravond, verhuizen dan naar de late avond. Daarmee nemen zij de plek van talkshow Op1 over.
Het is nog niet bekend hoe de NPO-talkshow van Eva Jinek er precies uit gaat zien en wat de titel wordt van haar nieuwe programma.
Partnerbijdrage
Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken
20:26Opnames realityserie Wolter Kroes starten binnenkort
16:22Hassan Slaby keert terug in GTST