TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Jinek begint op 2 september met haar nieuwe talkshow op NPO 1. Dat heeft AVROTROS woensdag aan RTL Boulevard bevestigd.
Vorig jaar werd bekendgemaakt dat presentatrice Eva Jinek RTL verlaat en terugkeert bij de publieke omroep. Ze heeft daar een contract voor vier jaar getekend. Omroepbaas Eric van Stade liet eerder weten dat ze er een onderscheidend programma van willen maken, waarbij cultuur en actualiteit centraal staan.
De talkshow van Eva Jinek zal vanaf 2 september elke maandag tot en met donderdag om 19.00 uur te zien zijn op NPO 1. Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw, die nu Sophie & Jeroen maken in de vooravond, verhuizen dan naar de late avond. Daarmee nemen zij de plek van talkshow Op1 over.
Het is nog niet bekend hoe de NPO-talkshow van Eva Jinek er precies uit gaat zien en wat de titel wordt van haar nieuwe programma.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij