TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
RTL Boulevard ging in gesprek met de presentator Ruben Nicolai en de panelleden over het nieuwe seizoen.
"Dit jaar is een ontroerend seizoen. We moeten het voor het eerst zonder Loretta doen", aldus Ruben. "Het is gewoon pittig hè, laten we eerlijk zijn", stelt Carlo Boszhard. "En missen we haar? Ja, enorm. De kijker gaat haar ook missen, dat is niet anders want zij was de ster van de show."
Gerard Joling blikt terug op de opnames: "En soms heb je ook echt, en daar praat jij ook over in de uitzending, dat er een bepaalt masker komt of een karakter dat we denken: dit had Loretta fantastisch gevonden." Ruben denkt terug aan eerdere seizoenen. "Het enige wat je kon verwachten, is dat je niks kon verwachten. Maar wel die gulle lach en die hele lieve gezelligheid."
"Het is gewoon iemand die je lief hebt. En je mist haar zeker niet alleen als collega, ook als iemand die in je hart zit", vertelt Buddy Vedder. Monica Geuze: "Ach ja die lach, wat mis je eigenlijk niet van haar. Zij was een en al genieten, die vrouw."
De eerste aflevering wordt er stilgestaan bij het overlijden van Loretta. "In de eerste aflevering die gaat komen van The Masked Singer daar wordt ze zeer mooi geëerd met een prachtig filmpje dat gemaakt is. En dat verdient ze ook", vertelt Gerard. "Ik denk dat ze er met een grote lach zou zitten maar ook nu met een grote lach meekijkt", denkt Monica.
The Masked Singer is vanaf vrijdag 14 november wekelijks op RTL 4 te zien. Terugkijken kan bij Videoland.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas