TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In talkshow Jinek waren gisteravond Lily Monori van Dijken en Sergio Vyent te gast om te praten over pleegzorg. In de uitzending van dinsdag las Lily een stukje voor uit haar dagboek, dat haar moeder vroeger bijgehouden heeft. Daaruit komt naar voren dat zij vroeger haar pleegmoeder vastpakte, zich aan haar vastklemde en zei: ''Ik vind jou de liefste mama, van alle mama's.'' Door dat stukje uit het dagboek, kan Eva haar tranen niet bedwingen.
Nog zichtbaar emotioneel vraagt ze aan Sergio Vyent, voormalig First Dates-prestentator, hoe hij dat ervaren heeft. Hij is namelijk ook opgegroeid in een pleeggezin. Daarop antwoordde hij als volgt: "Ondanks dat je niet goed begrijpt als jong kind, wat er allemaal gebeurt, is er bij mij wel iets omgezet", vertelt Sergio, die vervolgens ook emotioneel wordt. "Ik heb verdriet gehuild, ik heb gehuild. Maar ik bepaal zelf waar ik positieve energie uit haal."
"Ik moet ervan huilen. Ik denk dat het komt omdat ik een baby in mijn buik heb'', zegt Jinek erover na het ontroerende gesprek over pleegzorg. Hieronder kun je het interview bekijken.
Journaliste Angela de Jong heeft gereageerd op de situatie en laat weten dat ze met open mond en tranen heeft gekeken naar het gesprek over pleegzorg. Ze vertelt dat ze het een bijzonder interview vond. ''Het zit ‘m in de wisselwerking tussen die twee partijen. In chemie, vertrouwen, aanvoelen, inleven en elkaar iets gunnen. En in een redacteur die verdraaid goed voorwerk heeft geleverd, laat ik dat ook eens een keer benoemen'', aldus Angela.
''De verhalen van Sergio en Lily waren met de beste wil van de wereld niet met droge ogen aan te horen. Moeders die wegliepen zonder omkijken. Hoe kun je het een kind aandoen'', laat De Jong er verder nog over uit. Ze geeft haar complimenten aan Eva, die volgens haar 'onmiskenbaar op haar best was'.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'