TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Presentator Ewout Genemans heeft al meerdere seizoenen van de Bureau-serie gemaakt, maar niet alle seizoenen zijn nog op Videoland te zien. In zijn Instagram Story legt de presentator vandaag uit hoe dit komt.
''Ik krijg regelmatig de vraag waarom oude seizoenen, zoals Bureau Burgwallen en Bureau 040 niet meer op Videoland te zien zijn. Het antwoord is dat we daar afspraken over hebben gemaakt met de politie'', legt Ewout uit.
''De seizoenen mogen maar een aantal jaren online staan, omdat we willen dat betrokken personen bij de incidenten er niet nog jarenlang mee geconfronteerd worden. En ook agenten, die nu op een heel ander bureau werken of een andere functie hebben, daar ook niet nog op straat op worden aangesproken'', vertelt de presentator.
''Je zal het moeten doen met de seizoenen die er nu nog op staan en natuurlijk de seizoenen die nog gaan komen.''
In de Bureau-serie volgt Ewout Genemans de politie tijdens hun dagelijkse werkzaamheden. De eerste serie werd opgenomen bij Bureau Burgwallen in Amsterdam. Daarna volgden Bureau 040, Bureau Hofstad, Bureau Arnhem en Bureau Rotterdam. Het huidige seizoen, Bureau Maastricht, is nu elke dinsdag om 20.30 uur op RTL 4 te zien. Bureau Maastricht, Bureau Arnhem en Bureau Rotterdam zijn te streamen bij Videoland.
Zo omzeilt Ali B de pers op derde zittingsdag: 'Slim gedaan'
10:00Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?
08:40Hélène Hendriks: 'Ik lig liever naast Pieter Cobelens dan naast Arie Boomsma'