TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft de omroep dinsdag bekendgemaakt.
Hein vertelt het verhaal van een jongen (Hein dus) die met zijn vader een zomer doorbrengt op de begraafplaats waar zijn opa beheerder is. En hij ontdekt daar dat hij met doden kan praten.
De serie is gemaakt door de makers van Rudy's grote kerstshow en Lampje en geschikt voor het hele gezin. "Met mijn kinderen van 8 en 10 jaar is het soms best zoeken naar series die we allemaal leuk vinden om te kijken. Hein is zo'n serie geworden voor het hele gezin: avontuurlijk, spannend, hoopvol en met veel humor."
De serie gaat op 26 oktober in première op het Cinekid Festival in Amsterdam en is vanaf 10 november op NPO Zapp te zien.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen