TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft de omroep dinsdag bekendgemaakt.
Hein vertelt het verhaal van een jongen (Hein dus) die met zijn vader een zomer doorbrengt op de begraafplaats waar zijn opa beheerder is. En hij ontdekt daar dat hij met doden kan praten.
De serie is gemaakt door de makers van Rudy's grote kerstshow en Lampje en geschikt voor het hele gezin. "Met mijn kinderen van 8 en 10 jaar is het soms best zoeken naar series die we allemaal leuk vinden om te kijken. Hein is zo'n serie geworden voor het hele gezin: avontuurlijk, spannend, hoopvol en met veel humor."
De serie gaat op 26 oktober in première op het Cinekid Festival in Amsterdam en is vanaf 10 november op NPO Zapp te zien.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers