TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het programma komt op de buis onder de naam PowNed of View: De Prikpen. Wesselink spuit het middel bij zichzelf in om te kijken hoeveel hij er zelf door afvalt. Verder buigt hij zich over de eventuele bijeffecten.
Verder spreekt hij onder meer met mensen met diabetes. Ozempic is namelijk oorspronkelijk een medicijn voor diabetespatiënten, die door de populariteit ineens minder makkelijk aan het spul kunnen komen.
In het persbericht verklapt de presentator al dat het middel wat bij hem teweegbracht. "Ik ben in een maand tijd een flink aantal kilo's afgevallen door wekelijks een spuitje te zetten. Ik pas eindelijk de broeken weer die ik twintig jaar geleden droeg. Ik denk dat Ozempic nog maar aan het begin staat van een revolutie in de bestrijding van overgewicht."
Partnerbijdrage
De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling