TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het programma komt op de buis onder de naam PowNed of View: De Prikpen. Wesselink spuit het middel bij zichzelf in om te kijken hoeveel hij er zelf door afvalt. Verder buigt hij zich over de eventuele bijeffecten.
Verder spreekt hij onder meer met mensen met diabetes. Ozempic is namelijk oorspronkelijk een medicijn voor diabetespatiënten, die door de populariteit ineens minder makkelijk aan het spul kunnen komen.
In het persbericht verklapt de presentator al dat het middel wat bij hem teweegbracht. "Ik ben in een maand tijd een flink aantal kilo's afgevallen door wekelijks een spuitje te zetten. Ik pas eindelijk de broeken weer die ik twintig jaar geleden droeg. Ik denk dat Ozempic nog maar aan het begin staat van een revolutie in de bestrijding van overgewicht."
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is