TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het programma komt op de buis onder de naam PowNed of View: De Prikpen. Wesselink spuit het middel bij zichzelf in om te kijken hoeveel hij er zelf door afvalt. Verder buigt hij zich over de eventuele bijeffecten.
Verder spreekt hij onder meer met mensen met diabetes. Ozempic is namelijk oorspronkelijk een medicijn voor diabetespatiënten, die door de populariteit ineens minder makkelijk aan het spul kunnen komen.
In het persbericht verklapt de presentator al dat het middel wat bij hem teweegbracht. "Ik ben in een maand tijd een flink aantal kilo's afgevallen door wekelijks een spuitje te zetten. Ik pas eindelijk de broeken weer die ik twintig jaar geleden droeg. Ik denk dat Ozempic nog maar aan het begin staat van een revolutie in de bestrijding van overgewicht."
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans