TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het programma komt op de buis onder de naam PowNed of View: De Prikpen. Wesselink spuit het middel bij zichzelf in om te kijken hoeveel hij er zelf door afvalt. Verder buigt hij zich over de eventuele bijeffecten.
Verder spreekt hij onder meer met mensen met diabetes. Ozempic is namelijk oorspronkelijk een medicijn voor diabetespatiënten, die door de populariteit ineens minder makkelijk aan het spul kunnen komen.
In het persbericht verklapt de presentator al dat het middel wat bij hem teweegbracht. "Ik ben in een maand tijd een flink aantal kilo's afgevallen door wekelijks een spuitje te zetten. Ik pas eindelijk de broeken weer die ik twintig jaar geleden droeg. Ik denk dat Ozempic nog maar aan het begin staat van een revolutie in de bestrijding van overgewicht."
De streamingtip van de week: Máxima seizoen 2
14:39Extra heftige aflevering van Break Free: Bram en Robbin allebei dood
13:22Hoofdrol in nieuwe Amerikaanse serie voor Michiel Huisman
13:06Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?