TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het programma komt op de buis onder de naam PowNed of View: De Prikpen. Wesselink spuit het middel bij zichzelf in om te kijken hoeveel hij er zelf door afvalt. Verder buigt hij zich over de eventuele bijeffecten.
Verder spreekt hij onder meer met mensen met diabetes. Ozempic is namelijk oorspronkelijk een medicijn voor diabetespatiënten, die door de populariteit ineens minder makkelijk aan het spul kunnen komen.
In het persbericht verklapt de presentator al dat het middel wat bij hem teweegbracht. "Ik ben in een maand tijd een flink aantal kilo's afgevallen door wekelijks een spuitje te zetten. Ik pas eindelijk de broeken weer die ik twintig jaar geleden droeg. Ik denk dat Ozempic nog maar aan het begin staat van een revolutie in de bestrijding van overgewicht."
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026