TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat deed hij voor de camera van Shownieuws.
Vrolijk als altijd vertelt Frans: "De Bauers 20 jaar later. De kinderen zijn groot, hebben een eigen agenda, hebben hun eigen dingen in het leven. Vriendinnen ook, mijn schoondochters, dus ook heel erg leuk. Ook voor mij weer heel erg nieuw ook hè schoondochters in huis."
Over wat we te zien krijgen is hij heel duidelijk: "We hebben besloten dat alles wat er langskomt, dat wordt dan ook gefilmd. Ze (red. de makers) hebben de sleutel, het poortkastje en 's ochtends hebben we wel eens dat de cameraploeg er al is en dan begint de dag voor ons. En dan heb ik zo mijn dingen die ik dan ga doen op de dag: trainen en studio-dingen waar ik dan op dit moment druk mee ben. De optredens worden ook gevolgd. Thuis natuurlijk ook alles."
Voor Frans voelt het goed. "Het is eigenlijk hetzelfde gevoel. De camera is er maar we zien de camera niet meer en alles wordt dan zeg maar zoals het is." Het resultaat gaat hij uiteindelijk pas bekijken als het wordt uitgezonden.
Op donderdag 4 april om 20:30 uur start de eerste aflevering op NPO1
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025