TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Graag wil de presentator alle geruchten de wereld uit helpen.
"Er is licht aan het einde van de tunnel." Hij is hard aan zichzelf aan het werken en heeft gelukkig 'fijne mensen' om zich heen. Dit gaat met ups en downs en Fred is dan ook heel duidelijk: "Voor mij kan dit jaar niet snel genoeg voorbijgaan."
Er was veel gedoe ontstaan waarom Fred & Friends in Ahoy wel doorgaat en zijn volledige theatertour En Route niet. Daar kreeg hij vragen over en geeft hij nu meer duidelijkheid over. "Een theatertour, 51 keer door het hele land, is veel meer dan de focus op twee shows in Ahoy, die pas in september plaatsvinden. Daar heb ik alle tijd voor en dat doe ik met een fantastisch team."
Heel langzaam gaat Fred in 2023 zijn werk weer opstarten.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'