TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Gerrit Hiemstra stopt na bijna 25 jaar als weerman bij het NOS Journaal. Dat maakte de omroep maandag bekend.
De meteoroloog wil zich gaan focussen op andere zaken.
Hiemstra begon in 1998 bij de NOS als invaller, maar werd al snel één van de vaste gezichten bij de omroep. Inmiddels is hij niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie, maar dat gaat in september toch gebeuren. Tot die tijd kan de NOS dus zoeken naar een opvolger, want die is er nog niet.
"Ik heb het nog steeds erg naar mijn zin bij de NOS en doe het werk nog altijd met veel plezier", vertelt Hiemstra. "Tot nu toe heb ik vooral veel verteld en gesproken over klimaatverandering, maar nu wil ik er ook echt iets aan gaan doen."
De weerman wil zich als ondernemer gaan richten op het terugdringen van de uitstoot van broeikasgassen. Hij wil zich onder andere gaan bezighouden met klimaatneutraal bouwen.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland