TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Gerrit Hiemstra stopt na bijna 25 jaar als weerman bij het NOS Journaal. Dat maakte de omroep maandag bekend.
De meteoroloog wil zich gaan focussen op andere zaken.
Hiemstra begon in 1998 bij de NOS als invaller, maar werd al snel één van de vaste gezichten bij de omroep. Inmiddels is hij niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie, maar dat gaat in september toch gebeuren. Tot die tijd kan de NOS dus zoeken naar een opvolger, want die is er nog niet.
"Ik heb het nog steeds erg naar mijn zin bij de NOS en doe het werk nog altijd met veel plezier", vertelt Hiemstra. "Tot nu toe heb ik vooral veel verteld en gesproken over klimaatverandering, maar nu wil ik er ook echt iets aan gaan doen."
De weerman wil zich als ondernemer gaan richten op het terugdringen van de uitstoot van broeikasgassen. Hij wil zich onder andere gaan bezighouden met klimaatneutraal bouwen.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders