TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Gerrit Hiemstra stopt na bijna 25 jaar als weerman bij het NOS Journaal. Dat maakte de omroep maandag bekend.
De meteoroloog wil zich gaan focussen op andere zaken.
Hiemstra begon in 1998 bij de NOS als invaller, maar werd al snel één van de vaste gezichten bij de omroep. Inmiddels is hij niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie, maar dat gaat in september toch gebeuren. Tot die tijd kan de NOS dus zoeken naar een opvolger, want die is er nog niet.
"Ik heb het nog steeds erg naar mijn zin bij de NOS en doe het werk nog altijd met veel plezier", vertelt Hiemstra. "Tot nu toe heb ik vooral veel verteld en gesproken over klimaatverandering, maar nu wil ik er ook echt iets aan gaan doen."
De weerman wil zich als ondernemer gaan richten op het terugdringen van de uitstoot van broeikasgassen. Hij wil zich onder andere gaan bezighouden met klimaatneutraal bouwen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin