TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Gerrit Hiemstra stopt na bijna 25 jaar als weerman bij het NOS Journaal. Dat maakte de omroep maandag bekend.
De meteoroloog wil zich gaan focussen op andere zaken.
Hiemstra begon in 1998 bij de NOS als invaller, maar werd al snel één van de vaste gezichten bij de omroep. Inmiddels is hij niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie, maar dat gaat in september toch gebeuren. Tot die tijd kan de NOS dus zoeken naar een opvolger, want die is er nog niet.
"Ik heb het nog steeds erg naar mijn zin bij de NOS en doe het werk nog altijd met veel plezier", vertelt Hiemstra. "Tot nu toe heb ik vooral veel verteld en gesproken over klimaatverandering, maar nu wil ik er ook echt iets aan gaan doen."
De weerman wil zich als ondernemer gaan richten op het terugdringen van de uitstoot van broeikasgassen. Hij wil zich onder andere gaan bezighouden met klimaatneutraal bouwen.
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie