TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Gerrit Hiemstra stopt na bijna 25 jaar als weerman bij het NOS Journaal. Dat maakte de omroep maandag bekend.
De meteoroloog wil zich gaan focussen op andere zaken.
Hiemstra begon in 1998 bij de NOS als invaller, maar werd al snel één van de vaste gezichten bij de omroep. Inmiddels is hij niet meer weg te denken van de Nederlandse televisie, maar dat gaat in september toch gebeuren. Tot die tijd kan de NOS dus zoeken naar een opvolger, want die is er nog niet.
"Ik heb het nog steeds erg naar mijn zin bij de NOS en doe het werk nog altijd met veel plezier", vertelt Hiemstra. "Tot nu toe heb ik vooral veel verteld en gesproken over klimaatverandering, maar nu wil ik er ook echt iets aan gaan doen."
De weerman wil zich als ondernemer gaan richten op het terugdringen van de uitstoot van broeikasgassen. Hij wil zich onder andere gaan bezighouden met klimaatneutraal bouwen.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint