TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Joost Klein leek in mei een van de favorieten voor de winst tijdens het Eurovisie Songfestival in Zweden. Hij werd echter gediskwalificeerd omdat hij backstage een medewerker zou hebben bedreigd.
Er loopt nog altijd een juridisch onderzoek naar het incident. Dat maakt het voor Meit ook lastig om openlijk over zijn Songfestivalervaringen te praten. In een interview met Trouw wil hij alleen kwijt het nog steeds "compleet onterecht" te vinden wat er is gebeurd.
Door de nasleep van het liedjesfestijn en het succes van Europapa zijn Klein en de zijnen onder een vergrootglas komen te liggen. Meit heeft er last van: "Alle aandacht is leuk, maar de kwaliteit van leven voor iedereen die betrokken was, is achteruitgegaan."
Hij legt uit: "We moeten continu letten op wat we zeggen en tegen wie. Zelfs vrienden zijn daarin een risico geworden. Onze wereld is heel klein geworden."
De streamingtip van de week: Rippers op Videoland
11:17Bekijk hier de aflevering van Pokerface met Senna, El Che, Floris en Roma uit De Bondgenoten
10:59Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?