TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Joost Klein leek in mei een van de favorieten voor de winst tijdens het Eurovisie Songfestival in Zweden. Hij werd echter gediskwalificeerd omdat hij backstage een medewerker zou hebben bedreigd.
Er loopt nog altijd een juridisch onderzoek naar het incident. Dat maakt het voor Meit ook lastig om openlijk over zijn Songfestivalervaringen te praten. In een interview met Trouw wil hij alleen kwijt het nog steeds "compleet onterecht" te vinden wat er is gebeurd.
Door de nasleep van het liedjesfestijn en het succes van Europapa zijn Klein en de zijnen onder een vergrootglas komen te liggen. Meit heeft er last van: "Alle aandacht is leuk, maar de kwaliteit van leven voor iedereen die betrokken was, is achteruitgegaan."
Hij legt uit: "We moeten continu letten op wat we zeggen en tegen wie. Zelfs vrienden zijn daarin een risico geworden. Onze wereld is heel klein geworden."
Dit vinden kijkers van de Videoland-serie Football Island
12:31Zien: Ali B vangt 'vallende' Boulevard-verslaggever Jermaine Ellenkamp op
12:03Videoland zoekt single feestbeesten voor nieuwe Videoland Original Dutchie Shore
11:05Heel Holland Bakt Elke Dag: André valt oud-deelnemers in de armen
10:34Zo omzeilt Ali B de pers op derde zittingsdag: 'Slim gedaan'