TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Joost Klein leek in mei een van de favorieten voor de winst tijdens het Eurovisie Songfestival in Zweden. Hij werd echter gediskwalificeerd omdat hij backstage een medewerker zou hebben bedreigd.
Er loopt nog altijd een juridisch onderzoek naar het incident. Dat maakt het voor Meit ook lastig om openlijk over zijn Songfestivalervaringen te praten. In een interview met Trouw wil hij alleen kwijt het nog steeds "compleet onterecht" te vinden wat er is gebeurd.
Door de nasleep van het liedjesfestijn en het succes van Europapa zijn Klein en de zijnen onder een vergrootglas komen te liggen. Meit heeft er last van: "Alle aandacht is leuk, maar de kwaliteit van leven voor iedereen die betrokken was, is achteruitgegaan."
Hij legt uit: "We moeten continu letten op wat we zeggen en tegen wie. Zelfs vrienden zijn daarin een risico geworden. Onze wereld is heel klein geworden."
Vanavond op TV: VPRO viert 100 jaar, So you think you can dance, Year One
11:25Matthijs en Valeska geven update na Ik Vertrek, óók over de spoorloos verdwenen kat
10:43Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
