TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Verboomwas uitgenodigd voor een Oscarfeestje van Elton John omdat ze een rol had in de Amerikaanse film Deuce Bigalow: European Gigolo (2005).
"Ik ben toen stapje voor stapje steeds meer verward geraakt en uiteindelijk psychotisch geraakt", vertelde ze in het programma. De presentatrice en actrice begon te hallucineren en sprong met haar jurk nog aan in het zwembad. "Dat ontspoorde eigenlijk steeds meer. Uiteindelijk ben ik ook opgepakt door de politie en het ging van kwaad tot erger. Ik werd uiteindelijk wakker op de psychiatrische inrichting in Beverly Hills. Absurd hè?"
Vorig jaar maakte Verboom een documentaire over haar bipolaire stoornis. Ze vindt het belangrijk dat mensen eerlijk zijn over de psychische problemen waar ze mee kampen. "Wat is dat toch dat we alleen maar die mooiste kanten willen delen. Het hoort ook zo erg bij het leven." Haar jongere broer van 25 jaar kampt ook met een bipolaire stoornis en wanneer ze daarover vertelt, breekt ze. "Het breekt mijn hart. Het is zo zwaar. Maar het allerergste is dat zoveel mensen het alleen moeten doen en dat hoeft helemaal niet."
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'