TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Verboomwas uitgenodigd voor een Oscarfeestje van Elton John omdat ze een rol had in de Amerikaanse film Deuce Bigalow: European Gigolo (2005).
"Ik ben toen stapje voor stapje steeds meer verward geraakt en uiteindelijk psychotisch geraakt", vertelde ze in het programma. De presentatrice en actrice begon te hallucineren en sprong met haar jurk nog aan in het zwembad. "Dat ontspoorde eigenlijk steeds meer. Uiteindelijk ben ik ook opgepakt door de politie en het ging van kwaad tot erger. Ik werd uiteindelijk wakker op de psychiatrische inrichting in Beverly Hills. Absurd hè?"
Vorig jaar maakte Verboom een documentaire over haar bipolaire stoornis. Ze vindt het belangrijk dat mensen eerlijk zijn over de psychische problemen waar ze mee kampen. "Wat is dat toch dat we alleen maar die mooiste kanten willen delen. Het hoort ook zo erg bij het leven." Haar jongere broer van 25 jaar kampt ook met een bipolaire stoornis en wanneer ze daarover vertelt, breekt ze. "Het breekt mijn hart. Het is zo zwaar. Maar het allerergste is dat zoveel mensen het alleen moeten doen en dat hoeft helemaal niet."
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video