TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Aankomende woensdag is er een Nationale actiedag voor de slachtoffers in het Midden-Oosten. De tv-uitzendingen op deze actiedag worden gepresenteerd door Herman van der Zandt, Renze Klamer en Tooske Ragas. Dat heeft een NPO-woordvoerder bevestigd.
Het presentatietrio verzorgt woensdag de hele dag nieuwsupdates op NPO 1. Dat doen ze vanuit Beeld & Geluid in Hilversum. Gedurende de actiedag schakelen de presentatoren regelmatig met liveprogramma's op NPO 1, RTL 4 en SBS6.
's Avonds, om 20.25 uur en 23.00 uur, zijn er twee langere momenten op deze zenders gepland. Tijdens deze momenten wordt het tot dan toe opgehaalde bedrag bekendgemaakt.
Met de actiedag wil Giro555 aandacht vragen voor 'de slachtoffers van het escalerende geweld in het Midden-Oosten'. Volgens de hulporganisaties hebben honderdduizenden mensen in Libanon, Gaza, de Westelijke Jordaanoever, Israël en Syrië dringend hulp nodig.
In tegenstelling tot de vorige actiedag, is er dit keer geen groot tv-programma rond de actie. Wel wordt woensdagavond op NPO 2 het BNNVARA-programma Brug over de Breuklijn II uitgezonden. Voor dit programma zijn columnist en auteur Natascha van Weezel en programmamaker Sinan Can naar Israël afgereisd.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland