TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Aankomende woensdag is er een Nationale actiedag voor de slachtoffers in het Midden-Oosten. De tv-uitzendingen op deze actiedag worden gepresenteerd door Herman van der Zandt, Renze Klamer en Tooske Ragas. Dat heeft een NPO-woordvoerder bevestigd.
Het presentatietrio verzorgt woensdag de hele dag nieuwsupdates op NPO 1. Dat doen ze vanuit Beeld & Geluid in Hilversum. Gedurende de actiedag schakelen de presentatoren regelmatig met liveprogramma's op NPO 1, RTL 4 en SBS6.
's Avonds, om 20.25 uur en 23.00 uur, zijn er twee langere momenten op deze zenders gepland. Tijdens deze momenten wordt het tot dan toe opgehaalde bedrag bekendgemaakt.
Met de actiedag wil Giro555 aandacht vragen voor 'de slachtoffers van het escalerende geweld in het Midden-Oosten'. Volgens de hulporganisaties hebben honderdduizenden mensen in Libanon, Gaza, de Westelijke Jordaanoever, Israël en Syrië dringend hulp nodig.
In tegenstelling tot de vorige actiedag, is er dit keer geen groot tv-programma rond de actie. Wel wordt woensdagavond op NPO 2 het BNNVARA-programma Brug over de Breuklijn II uitgezonden. Voor dit programma zijn columnist en auteur Natascha van Weezel en programmamaker Sinan Can naar Israël afgereisd.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: De verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, Little Miss Sunshine
01:24Holland's got talent-winnaars Vladyslav en Veronika kondigen tournee aan
01:03Battle of the bands-jury lovend over loepzuivere Beach Boys coverband
11:20Televisiegeschiedenis: Even Tot Hier haalt hoogste score ooit
10:37Wendy van Dijk miste het acteren heel erg