TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
RTL Boulevard zocht alle stellen op en besprak de huidige huwelijkssituatie van de koppels.
Ze werden ook wel 'het bonuskoppel' genoemd van dit seizoen van Married At First Sight: Patricia en Stephan. Ze werden extra gekoppeld na het vroegtijdige vertrek van Martijn en Nicole uit het programma. Ze waren goed op weg, al leek het soms ook wel heel vriendschappelijk, toch bleven ze getrouwd.
Drie weken geleden is er punt gezet achter het avontuur. "Ondanks alles is het goed hoe het gelopen is", aldus Stephan. "Eigenlijk zijn we hele goede vrienden, en altijd al geweest. En natuurlijk hebben we in het begin echt wel als stel geleefd, het was niet helemaal vriendschap", vertelt hij. Stephan heeft het er wel wat moeilijker mee, maar bij Patricia kwam het gevoel niet. De twee zijn nog steeds vrienden en zien elkaar nog wel.
En dan is er nog het enige koppel dat nu as we speak nog samen is: Cathalijne en Laura. Al vrij snel zit het goed tussen de twee. Zonder camera's erbij hebben ze elkaar nog beter leren kennen en ze zijn ook een paar maanden na de opnames nog steeds erg verliefd.
Het huwelijk van Wilfred en François eindige al vroegtijdig omdat het gevoel bij François maar niet wilde komen. Nu drie maanden na de laatste opnames is er wel goed liefdesnieuws van François. "Ik heb iemand leren kennen vrij snel na het programma. Onze blikken kruisten en het was meteen: bam!" Wilfred en François hebben nog af en toe contact en daarom heeft François Wilfred ingelicht over zijn nieuwe liefde.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten