TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Humberto staat dinsdag helemaal in het teken van... de Efteling!
De talkshow komt dan ook live vanuit het bekende attractiepark.
De reden hiervoor is de nieuwe griezelige attractie Danse Macabre die donderdag feestelijk wordt geopend. De tafel van Humberto Tan wordt daarom dinsdag vóór de attractie geplaatst. Rob Kemps, Francis van Broekhuizen en Jeroen Verheij - de ontwerper van de attractie - schuiven aan om over de nieuwe creatie te praten.
De attractie is vernoemd naar het bekende muziekstuk van componist Saint-Saëns. Rob en Francis weten alles over zijn muziek en zijn daarnaast groot fan van de Efteling, vandaar dat zij aanschuiven. Een speciaal samengesteld orkest zal daarnaast een bijzondere uitvoering van Danse Macabre spelen.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'