TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard. "Ik kijk ernaar zoals iedereen op de bank thuis: wat gaat er nu weer gebeuren?", opent ze voor de camera.
"Ik vind het gewoon een heel rare wereld sowieso op dit moment", vervolgt de zangeres, die aangeeft dat ze Matthijs anders kent dan in de verhalen naar buiten komt. Het is daarom moeilijk voor DeLange: "ook omdat je een persoonlijke ervaring hebt met iemand die gewoon wel positief is geweest."
DeLange ziet de nuance in het verhaal: "het is belangrijk natuurlijk dat de mensen die zich gekwetst voelen of echt beschadigd hebben gevoeld dat natuurlijk wel kunnen uiten en ook daarin in hun recht komen te staan". Ze besluit: "dat is natuurlijk het allerbelangrijkste."
Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
13:10Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma