TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Meteen nadat Derksen het woord 'liquideren' had uitgesproken, verbeterde hij zichzelf. Hij bedoelde de Tweede Kamer uitschoppen. En voor de kijkers kan er geen misverstand hebben bestaan over de bedoeling van Derksen. Onderwerp afgesloten, zou je denken. Maar nadat de partij van Thierry Baudet, Forum voor Democratie, al tijdens de uitzending van Vandaag Inside aankondigde dat er een aangifte tegen Derksen zou komen, werd duidelijk dat de verspreking een staartje zou krijgen.
Vandaag gooit RTL Boulevard nog eens olie op het vuur. Lex Uiting was blijkbaar meteen na de verspreking in zijn auto gesprongen om de boel lekker op de spits te drijven. 'Is het geen tijd om excuus te maken aan Thierry Baudet?', vraagt verslaggever Lex Uiting aan Derksen, in een filmpje dat vandaag op de site verscheen. Hij krijgt een voorspelbaar antwoord, Derksen doet dat vanzelfsprekend niet. 'Joh, ga toch weg met je excuses'. Ook Wilfred Genee reageert: 'Johan heeft gewoon een slip of the tongue. En dan ga je er zo mee aan de haal?'.
Hier kun je de verspreking van Derksen bekijken.
"ze moeten die Baudet gewoon liquideren". Daarna snel herstel. Maar het is gezegd door Johan Derksen. @vandaaginside @Het_OM @Politie @PvanHouwelingen @fvdemocratie #baudetheeftgelijk #APB2022 #doodsbedreiging pic.twitter.com/4VsxQpDMvc — Menno (@Menno741) September 21, 2022
In de uitzending kondigden de heren ook nog iets leuke aan. Ze maken op 11 november een live-editie van hun show in de Ziggo Dome. Een kaartje kost 60 euro.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, Boerderij Van Dorst, Glass
21:33Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'
19:40Gerard Joling geraakt door interview met René Froger bij Renze: 'Ik heb met niemand ruzie'
15:37Denise Laan verklaart afwezigheid in Hunted: 'Ik heb besloten afscheid te nemen'