TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Zweedse politie geeft zaterdag in een verklaring aan het ANP aan dat er onderzoek is verricht naar een 'incident' dat zich donderdagavond laat in de Malmö Arena zou hebben voorgedaan.
Klein werd donderdagmiddag kort na de start van de de repetities voor de finaleshow op non-actief gesteld. Hij moest het verloop van het onderzoek in zijn hotelkamer afwachten. Daar is hij verhoord door agenten die ook met het vermeende slachtoffer en enkele ooggetuigen hebben gesproken. Het onderzoek is inmiddels afgerond en zaterdag overgedragen aan het Zweedse Openbaar Ministerie. Dat maakt de zaak nog complexer want het OM kan weken nodig hebben om een oordeel te vellen en Klein moet vanavond al aantreden.
NPO-baas Frederieke Leeflang is ondertussen in Malmö aangekomen. Ze was al van plan de finale bij te wonen, maar schuift nu aan bij spoedoverleg met Avrotros en de EBU, de organisatie van het Songfestival. Over de kansen dat Klein daadwerkelijk vanavond als vijfde het podium mag betreden om Europapa te spelen valt nog niets te zeggen.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond