TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Zweedse politie geeft zaterdag in een verklaring aan het ANP aan dat er onderzoek is verricht naar een 'incident' dat zich donderdagavond laat in de Malmö Arena zou hebben voorgedaan.
Klein werd donderdagmiddag kort na de start van de de repetities voor de finaleshow op non-actief gesteld. Hij moest het verloop van het onderzoek in zijn hotelkamer afwachten. Daar is hij verhoord door agenten die ook met het vermeende slachtoffer en enkele ooggetuigen hebben gesproken. Het onderzoek is inmiddels afgerond en zaterdag overgedragen aan het Zweedse Openbaar Ministerie. Dat maakt de zaak nog complexer want het OM kan weken nodig hebben om een oordeel te vellen en Klein moet vanavond al aantreden.
NPO-baas Frederieke Leeflang is ondertussen in Malmö aangekomen. Ze was al van plan de finale bij te wonen, maar schuift nu aan bij spoedoverleg met Avrotros en de EBU, de organisatie van het Songfestival. Over de kansen dat Klein daadwerkelijk vanavond als vijfde het podium mag betreden om Europapa te spelen valt nog niets te zeggen.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders