TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Zweedse politie geeft zaterdag in een verklaring aan het ANP aan dat er onderzoek is verricht naar een 'incident' dat zich donderdagavond laat in de Malmö Arena zou hebben voorgedaan.
Klein werd donderdagmiddag kort na de start van de de repetities voor de finaleshow op non-actief gesteld. Hij moest het verloop van het onderzoek in zijn hotelkamer afwachten. Daar is hij verhoord door agenten die ook met het vermeende slachtoffer en enkele ooggetuigen hebben gesproken. Het onderzoek is inmiddels afgerond en zaterdag overgedragen aan het Zweedse Openbaar Ministerie. Dat maakt de zaak nog complexer want het OM kan weken nodig hebben om een oordeel te vellen en Klein moet vanavond al aantreden.
NPO-baas Frederieke Leeflang is ondertussen in Malmö aangekomen. Ze was al van plan de finale bij te wonen, maar schuift nu aan bij spoedoverleg met Avrotros en de EBU, de organisatie van het Songfestival. Over de kansen dat Klein daadwerkelijk vanavond als vijfde het podium mag betreden om Europapa te spelen valt nog niets te zeggen.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie