TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De Zweedse politie geeft zaterdag in een verklaring aan het ANP aan dat er onderzoek is verricht naar een 'incident' dat zich donderdagavond laat in de Malmö Arena zou hebben voorgedaan.
Klein werd donderdagmiddag kort na de start van de de repetities voor de finaleshow op non-actief gesteld. Hij moest het verloop van het onderzoek in zijn hotelkamer afwachten. Daar is hij verhoord door agenten die ook met het vermeende slachtoffer en enkele ooggetuigen hebben gesproken. Het onderzoek is inmiddels afgerond en zaterdag overgedragen aan het Zweedse Openbaar Ministerie. Dat maakt de zaak nog complexer want het OM kan weken nodig hebben om een oordeel te vellen en Klein moet vanavond al aantreden.
NPO-baas Frederieke Leeflang is ondertussen in Malmö aangekomen. Ze was al van plan de finale bij te wonen, maar schuift nu aan bij spoedoverleg met Avrotros en de EBU, de organisatie van het Songfestival. Over de kansen dat Klein daadwerkelijk vanavond als vijfde het podium mag betreden om Europapa te spelen valt nog niets te zeggen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los