TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Joost Klein raakte in opspraak na een incident donderdagavond met een medewerker van het festival waar zelfs de Zweedse autoriteiten bij zijn betrokken. De European Broadcasting Union (EBU) heeft besloten dat het niet gepast is Klein te laten optreden zolang dat onderzoek nog loopt.
In een persverklaring laat de EBU weten dat de organisatie de veiligheid van alle medewerkers wil waarborgen en dat Klein de regels van het Songfestival heeft gebroken door het incident. Daarnaast spreekt de EBU online speculaties teggen dat het voorval iets te maken heeft met artiesten of delegatieleden van andere landen.
In een eerste reactie op de diskwalificatie laat AVROTROS weten de beslissing 'disproportioneel' te vinden. Er is geschokt gereageerd vanuit de omroep die zich nog beraadt op verdere statements. Commentator Cornald Maas zegt op X dat het incident 'nauwelijks iets voorstelt'.
Wat de diskwalificatie van Klein exact voor gevolgen heeft voor de finale van het Songfestival is nog niet duidelijk. Boulevard-verslaggever Aran Bade deelde geruchten dat andere landen uit protest zouden overwegen zich ook terug te trekken. Vooralsnog starten vanavond 25 landen in de ontknoping van het liedjesfestijn.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane