TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In het spel is Katinka een van de drie verraders en ze valt al sinds aflevering 1 niet erg in de smaak bij het kijkerspubliek. Een aantal van die kijkers heeft de kunstenares bedreigd. In de aangifte, die Katinka gedeeltelijk op Instagram plaatste, zijn o.a de woorden 'gestoorde tering sociopaat' te lezen.
In 2004 kwam Tinkebell in opspraak nadat ze eigenhandig de nek omdraaide van haar twee jaar oude huiskat, die volgens haar depressief was en een tas maakte van het dier. Het 'kunstwerk' kreeg de naam 'My dearest cat Pinkeltje’. Tinkebell wilde daarmee de vraag opwerpen waarom het wel geaccepteerd was om koeien en varkens te doden maar niet honden en katten. Maar die vraag sneeuwde natuurlijk onder in de verontwaardiging over de kattenmoord.
Ook Samantha Steenwijk ontving bedreigingen na haar deelname aan De Verraders
Het kattenverhaal is sinds haar deelname aan De Verraders weer helemaal boven komen drijven en leidt nu tot bedreigingen. Op Twitter was al te zien dat kijkers Katinka slecht trekken.
Die Katinka is van zichzelf al een enorm eng, mens. Als je je eigen huisdier, kat, kunt doden om er een handtas van te maken heb je geen ziel. Dierenmishandelaars hebben geen ziel. #deverraders — Kim Hermans ??????? (@DieHamsterMeid) March 3, 2023
Kunnen we een tas maken van Katinka #deverraders — Miranda (@smartje44) March 10, 2023
Die katinka hè?! … hoe word je zo? En waarom? En hoezo heb ik daar zo’n last van op m’n vrijdagavond? #deverraders — Annuska Tielen ? (@crealisme) March 10, 2023
Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next
23:14Alle seizoenen van de iconische serie Beverly Hills 90210 terug op televisie
19:41Zien: de eerste beelden van de reallifesoap van André Hazes
15:45Kees van der Spek reist opnieuw de wereld over voor Kees van der Spek Ontmaskert
15:24René Froger krijgt eigen tv-portret bij RTL