TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat laat de omroep woensdag weten.
Gekozen is om aflevering 33 uit 1989 nogmaals op televisie te laten zien. Centraal hierin staat de val van de Berlijnse Muur en typetjes als Dr. Clavan en Koos Koets komen voorbij. Het programma Keek op de week was te zien van 1988 tot en met 1993. Op NPO Start zijn er meer afleveringen van het programma te zien.
Afgelopen maandag herhaalde de VPRO ook al een deel uit een drieluik dat Coen Verbraak in 2012 maakte over het duo: Van Kooten en De Bie sloegen weer toe. Die afleveringen zijn al te zien op NPO Start.
Maandag werd bekend dat De Bie op 83-jarige leeftijd is overleden. Hij leed al enkele jaren aan de ziekte van Parkinson.
Even om het geheugen op te frissen een fragment uit Keek op de week.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:45De TV van gisteren: seizoensslot Zeeman Confronteert verbijstert kijkers en nostalgie in WK-special De Reünie