TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat laat de omroep woensdag weten.
Gekozen is om aflevering 33 uit 1989 nogmaals op televisie te laten zien. Centraal hierin staat de val van de Berlijnse Muur en typetjes als Dr. Clavan en Koos Koets komen voorbij. Het programma Keek op de week was te zien van 1988 tot en met 1993. Op NPO Start zijn er meer afleveringen van het programma te zien.
Afgelopen maandag herhaalde de VPRO ook al een deel uit een drieluik dat Coen Verbraak in 2012 maakte over het duo: Van Kooten en De Bie sloegen weer toe. Die afleveringen zijn al te zien op NPO Start.
Maandag werd bekend dat De Bie op 83-jarige leeftijd is overleden. Hij leed al enkele jaren aan de ziekte van Parkinson.
Even om het geheugen op te frissen een fragment uit Keek op de week.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten