TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het populaire Omroep MAX-programma We zijn er Bijna! is terug met een gloednieuw seizoen. Vanavond was de eerste aflevering van de nieuwe reeks te zien, tot groot vermaak van de kijkers.
In de nieuwe reeks van We zijn er Bijna! reist Martine van Os samen met 21 echtparen en een alleenstaande man met een camper of caravan door Spanje en Portugal. Kijkers zagen in de eerste aflevering hoe Van Os meereist in de camper van de oudste deelnemers, Henriëtte en haar 88-jarige man Frans. Daarnaast ging de welbekende jeu de boulescompetitie van start.
Het programma We zijn er Bijna! weet elk seizoen opnieuw hoge kijkcijfers te scoren. Kijkers zijn in ieder geval dolblij met de terugkeer van het programma. Zie hieronder een greep uit de reacties op X.
Haha, jaja! Wat is dit toch heerlijke televisie! #wezijnerbijna #omroepmax @OmroepMAX — Marieke van den Broe (@Ukkiebroeke) September 3, 2024
Jaaaa #wezijnerbijna gaat weer beginnen!! — graytje (@graytjefcu) September 3, 2024
Yes!!! Het is weer zover… #WZEB #wezijnerbijna Hebben we de bingokaarten klaar? ?? — Marjolein (@MarjoleinH_) September 3, 2024
Jaaaaa daar gaat ie, de ballen rollen weer #wezijnerbijna pic.twitter.com/p5Zo3UROMj — Sander (@Sampie1976) September 3, 2024
We zijn er Bijna! is elke dinsdag om 20:30 uur op NPO 1 te zien.
Merel Ek keert terug bij de Oranjezondag: 'Baby op schoot'
10:00Laetitia Gerards maakt haar opwachting in Beste Zangers: 'Ik was de nieuweling in de groep'
09:55Typhoon liet emoties vrije loop bij Beste zangers: 'Straks sta ik bekend als de jankerd van 2025'
09:38Vandaag inside kritisch op nieuwe klus Lucille Werner: 'Koningin van de zelfpromotie'
09:33Linda de Mol over nasleep affaire Jeroen Rietbergen: 'Cancelcultuur is onmenselijk en middeleeuws'