TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op sociale media wordt er door de cast van Kinderen Geen Bezwaar teruggeblikt op de rijke carrière van een liefdevolle collega.
Elzevier studeerde in 1958 af aan de Amsterdamse Toneelschool en laat een legacy na van meer dan zestig jaar toneel, televisie en film. Ze maakte haar debuut in het theater met het stuk Orpheus Daalt Af bij Toneelgroep Theater in Arnhem. Later speelde ze ook bij de Haagse Comedie, Toneelgroep Centrum en Toneelgroep Amsterdam. In 1974 maakte de televisiekijker kennis met haar in De Stille Kracht en later verscheen ze in onder andere Baantjer en Medisch Centrum West.
Meer recent - maar toch ook alweer ruim tien jaar geleden - konden we van Elzevier geniet in Kinderen Geen Bezwaar. Hoofdrolspeler Alfred van den Heuvel, die Gerard van Doorn speelde, reageerde donderdag op Instagram op het overlijden van Elzevier. In het begin keek hij enorm tegen haar op, zo zegt hij, maar later leerde hij enorm veel van de theatervedette. 'Niet alleen was ze eigenlijk nog beter dan ik haar al vond, maar ze stelde zich ongelofelijk behulpzaam naar mijn gedoe op, een en al ontvankelijkheid. Wat een vrouw!' Onlangs kwam in het nieuws dat Jan Slagter nadenkt over een terugkeer van de populaire serie.
Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'