TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt Shownieuws.
Het programma van KRO-NCRV kon altijd rekenen op miljoenen kijkers, al werd dat in de loop der jaren wel wat minder. Rob Kamphues presenteerde het eerder gevolgd door Patrick Lodiers. Daarna was er een wisselend concept met drie presentatoren Anita Witzier, Jan Kooijman en Ajouad El Miloudi. Maar na 2019 werden er geen nieuwe uitzendingen meer gemaakt.
Met de komst van Herman van der Zandt naar KRO-NCRV is de kans groot, volgens Shownieuws, dat het de tweede grote televisieklus gaat worden voor Herman na De Slimste Mens. De presentator zelf wilde er tegen Shownieuws nog niets over kwijt. Hij zei geen 'ja', maar ook geen 'nee'.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis