TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De boodschap werd uitgezonden voorafgaand aan de festiviteiten in Doetinchem
"Voordat we beginnen aan een mooie middag samen met de mensen hier in Doetinchem en de Achterhoek, wil ik graag zeggen hoe dankbaar ik ben om hier te gast te mogen zijn, samen met mijn familie", start de koning. "Koningsdag is een heel bijzondere dag. Een nationaal feest. Een dag om elkaar te ontmoeten en onze verbondenheid te vieren. Iedereen is welkom."
Maar de dag is niet alleen maar feest voor hem. "Ik realiseer me heel goed dat deze dag twee gezichten heeft. Vanmorgen werd Paus Franciscus begraven. Wij hebben hem een aantal keren ontmoet en wij koesteren de herinnering aan hem."
Het was even de vraag of alle leden van de koninklijke familie aanwezig zouden zijn bij Koningsdag omdat veel buitenlandse royals wel aanwezig zijn bij de uitvaart van de paus. Ariane is niet aanwezig, want zij is bezig met examens in Italië.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'