TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De boodschap werd uitgezonden voorafgaand aan de festiviteiten in Doetinchem
"Voordat we beginnen aan een mooie middag samen met de mensen hier in Doetinchem en de Achterhoek, wil ik graag zeggen hoe dankbaar ik ben om hier te gast te mogen zijn, samen met mijn familie", start de koning. "Koningsdag is een heel bijzondere dag. Een nationaal feest. Een dag om elkaar te ontmoeten en onze verbondenheid te vieren. Iedereen is welkom."
Maar de dag is niet alleen maar feest voor hem. "Ik realiseer me heel goed dat deze dag twee gezichten heeft. Vanmorgen werd Paus Franciscus begraven. Wij hebben hem een aantal keren ontmoet en wij koesteren de herinnering aan hem."
Het was even de vraag of alle leden van de koninklijke familie aanwezig zouden zijn bij Koningsdag omdat veel buitenlandse royals wel aanwezig zijn bij de uitvaart van de paus. Ariane is niet aanwezig, want zij is bezig met examens in Italië.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten