TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De 2,5 uur durende show vond plaats op 17 november in de Ziggo Dome. Op televisie werd een verkorte versie uitgezonden.
AVROTROS en PilotStudio hebben ons toegezegd dat bij een volgende keer dat het in Nederland op tv komt De Troubadour erin zit. Dat is volgens de artieste in ieder geval in de week van het Eurovisiesongfestival, dat van 9 tot en met 13 mei is. 'Met mijn dank aan iedereen die me heeft gesteund. 'De Troubadour' leeft!'
Nog één keer het Songfestivalfeest. @AVROTROS en PilotStudio hebben ons toegezegd dat bij een volgende keer dat het in Nederland op tv komt de troubadour er in zit. Sowieso in de week van het songfestival. Met mijn dank aan iedereen die me heeft gesteund. De troubadour leeft! — Lenny Kuhr (@LenKuhr) January 5, 2023
Het optreden van Lenny Kuhr was overigens niet het enige optreden dat werd weggelaten uit de registratie. Ook onder meer het optreden van winnaar Lordi en de Herreys en deelnemers KEiiNO, Senhit, Sheldon Riley en Antique werden weggelaten woensdag. Optredens van bijvoorbeeld Sandra Kim, Loreen en OG3NE werden wel vertoond.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie