TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De man in kwestie, die net als Maxime Meiland nu 28 is, eist dat alle exemplaren van de biografie van Maxime Misbruikt, ontspoord en nu… gelukkig uit de handel worden genomen en dat er een rectificatie komt in De Telegraaf. Hij wil ook een schadevergoeding.
Dat heeft Peter Schouten, de advocaat van de man, bevestigd aan RTL Boulevard nadat Story het nieuws als eerste meldde en zelfs een interview met de 'dader' plaatste. Maxime, uitgeverij Osjato en biograaf Jan Dijkgraaf hebben tot woensdag 15:00 uur de tijd om te reageren. 'Het is evident dat mijn cliënt ernstige reputatieschade heeft opgelopen bij personen die hem kennen, en personen uit zijn leefomgeving die hem kunnen herkennen uit het boek, ook al wordt hij daarin niet onder zijn eigen naam vermeld', zo schrijft Schouten.
In Story vertelde de man die van verkrachting wordt beschuldigd dat er inderdaad sprake is geweest van seks maar dat die geheel vrijwillig was en dat Maxime zelf het initiatief nam.
Roy Donders over Echte jongens op safari: 'Verstand op nul en gaan'
06:00Kijk nu het vierde seizoen van De Roelvinkjes bij Videoland
23:39Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw tv-programma Gordon en Andy van der Meijde
15:47Zon, drank en feesten: Proppers In Albu binnenkort te zien
13:46Een Huis Vol-familie Nagelkerke keert graag terug op tv