TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Na alle euforie van de afgelopen maanden ook maar laten zien hoe emotioneel en mentaal gebroken er uitziet", schrijft Gordon bij de foto's vanaf het vliegveld in Dubai.
Hij geeft aan onderweg te zijn naar zijn familie en vrienden, 'voor hun support'. "Ik ben voorlopig even in NL om op krachten te komen, ik hoop dat iedereen mij die rust gunt om weer op verhaal te komen." Dat zijn nieuwe SBS6-show Wat een uitvinding volgende week start, heeft wellicht ook iets te maken met zijn terugkeer naar Nederland.
Gordon maakt duidelijk geen tv-interviews over zijn privéleven te geven 'als het zelf allemaal zo onduidelijk nog is voor me'. Wel vat hij de pijn die hij nu voelt kort samen: "Geen enkel contact meer hebben na vier maanden dag in dag uit is alsof er iemand overlijdt. Waarom mensen zoiets doen is mij een raadsel. Waarschijnlijk uit schaamte of zelfbescherming of juist bescherming van de ander. Wil ik het nog weten? Feit is dat ik verder moet."
Hij sluit zijn bericht hoopvol af: "Liefde overwint alles. Vooral die voor jezelf. Carpe diem."
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar