TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Mia Nicolai kijkt er naar uit om te laten zien wie ze is in haar solocarrière.
Na het Eurovisie Songfestival waar Mia Nicolai samen met Dion Cooper aan meedeed, is het nu echt tijd om vooruit te kijken. De zangers hoopt dan ook dat iedereen 'het gedoe' achter zich kan laten laat ze weten op Instagram: "Ik hoop dat iedereen het Songfestival weer achter zich kan laten en we vooruit kunnen kijken!"
Mia heeft volgens haar de meest leerzame tijd van haar carrière tot nu toe ervaren door haar deelname aan het Songfestival. "Successen en tegenslagen horen bij groei en ik voel dat het songfestival een ontzettend belangrijke bijdrage in mijn zijn als artiest en in mijn persoonlijke groei heeft gehad", vertelt de zangers in een verklaring op Insttagram.
Op 24 november staat de zangers in de Melkweg en ze schrijft dat ze hier echt enorm naar uit kijkt. Het meebrengen van dansschoenen én tissues wordt aangeraden door Mia. Kaarten voor de show zijn vanaf nu verkrijgbaar.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken