TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bioloog Midas Dekkers is binnenkort te zien in de nieuwe serie De Seizoenen. Hierin observeert en becommentarieert Midas de mens en zijn eigen, merkwaardige gedrag gedurende de vier seizoenen.
Kijkers krijgen Nederland op zijn mooist te zien, in elk van de vier seizoenen.
Mensen weten precies hoe een seizoen ruikt en wat we daarbij associëren. Zo denken we bij de lente aan jonge vogels, bij de zomer aan de zon, bij de herfst aan vallende blaadjes en bij de winter aan een sneeuwpop. Midas Dekkers onderzoekt in De Seizoenen of deze associaties nog wel kloppen, evenals het gedrag van de mens tijdens deze seizoenen.
Het eerste seizoen dat behandeld wordt, is de lente. In deze periode is het langer licht, wat de mens activeert. Voor Midas is de lente een kinderlijk seizoen: ook al heb je bijna tachtig lentes meegemaakt, je kan er nog van alles van verwachten.
In de afleveringen die volgen, volgen de resterende seizoenen elkaar op.
De Seizoenen is vanaf zondag 25 juni om 20.20 uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
Zien: Nieuwe beelden van Ewout: Gevaarlijke Gevangenissen
18:25Danny Ghosen onderzoekt het asieldebat in nieuwe documentaire
14:35Renske blikt terug op veelbesproken deelname B&B Vol Liefde: 'Shit man, doe rustig meid!'
13:27Expeditie Robinson-kijkers genieten van Camiel Kesbeke: 'Power augurk!'
12:59André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest