TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bioloog Midas Dekkers is binnenkort te zien in de nieuwe serie De Seizoenen. Hierin observeert en becommentarieert Midas de mens en zijn eigen, merkwaardige gedrag gedurende de vier seizoenen.
Kijkers krijgen Nederland op zijn mooist te zien, in elk van de vier seizoenen.
Mensen weten precies hoe een seizoen ruikt en wat we daarbij associëren. Zo denken we bij de lente aan jonge vogels, bij de zomer aan de zon, bij de herfst aan vallende blaadjes en bij de winter aan een sneeuwpop. Midas Dekkers onderzoekt in De Seizoenen of deze associaties nog wel kloppen, evenals het gedrag van de mens tijdens deze seizoenen.
Het eerste seizoen dat behandeld wordt, is de lente. In deze periode is het langer licht, wat de mens activeert. Voor Midas is de lente een kinderlijk seizoen: ook al heb je bijna tachtig lentes meegemaakt, je kan er nog van alles van verwachten.
In de afleveringen die volgen, volgen de resterende seizoenen elkaar op.
De Seizoenen is vanaf zondag 25 juni om 20.20 uur te zien op NPO2.
Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'
19:15Teun Kuilboer stopt per direct met zijn rol als Willem in Sleepers: 'Er is een onwerkbare situatie gecreëerd'