TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bioloog Midas Dekkers is binnenkort te zien in de nieuwe serie De Seizoenen. Hierin observeert en becommentarieert Midas de mens en zijn eigen, merkwaardige gedrag gedurende de vier seizoenen.
Kijkers krijgen Nederland op zijn mooist te zien, in elk van de vier seizoenen.
Mensen weten precies hoe een seizoen ruikt en wat we daarbij associëren. Zo denken we bij de lente aan jonge vogels, bij de zomer aan de zon, bij de herfst aan vallende blaadjes en bij de winter aan een sneeuwpop. Midas Dekkers onderzoekt in De Seizoenen of deze associaties nog wel kloppen, evenals het gedrag van de mens tijdens deze seizoenen.
Het eerste seizoen dat behandeld wordt, is de lente. In deze periode is het langer licht, wat de mens activeert. Voor Midas is de lente een kinderlijk seizoen: ook al heb je bijna tachtig lentes meegemaakt, je kan er nog van alles van verwachten.
In de afleveringen die volgen, volgen de resterende seizoenen elkaar op.
De Seizoenen is vanaf zondag 25 juni om 20.20 uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming