TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bioloog Midas Dekkers is binnenkort te zien in de nieuwe serie De Seizoenen. Hierin observeert en becommentarieert Midas de mens en zijn eigen, merkwaardige gedrag gedurende de vier seizoenen.
Kijkers krijgen Nederland op zijn mooist te zien, in elk van de vier seizoenen.
Mensen weten precies hoe een seizoen ruikt en wat we daarbij associëren. Zo denken we bij de lente aan jonge vogels, bij de zomer aan de zon, bij de herfst aan vallende blaadjes en bij de winter aan een sneeuwpop. Midas Dekkers onderzoekt in De Seizoenen of deze associaties nog wel kloppen, evenals het gedrag van de mens tijdens deze seizoenen.
Het eerste seizoen dat behandeld wordt, is de lente. In deze periode is het langer licht, wat de mens activeert. Voor Midas is de lente een kinderlijk seizoen: ook al heb je bijna tachtig lentes meegemaakt, je kan er nog van alles van verwachten.
In de afleveringen die volgen, volgen de resterende seizoenen elkaar op.
De Seizoenen is vanaf zondag 25 juni om 20.20 uur te zien op NPO2.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen