TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bioloog Midas Dekkers is binnenkort te zien in de nieuwe serie De Seizoenen. Hierin observeert en becommentarieert Midas de mens en zijn eigen, merkwaardige gedrag gedurende de vier seizoenen.
Kijkers krijgen Nederland op zijn mooist te zien, in elk van de vier seizoenen.
Mensen weten precies hoe een seizoen ruikt en wat we daarbij associëren. Zo denken we bij de lente aan jonge vogels, bij de zomer aan de zon, bij de herfst aan vallende blaadjes en bij de winter aan een sneeuwpop. Midas Dekkers onderzoekt in De Seizoenen of deze associaties nog wel kloppen, evenals het gedrag van de mens tijdens deze seizoenen.
Het eerste seizoen dat behandeld wordt, is de lente. In deze periode is het langer licht, wat de mens activeert. Voor Midas is de lente een kinderlijk seizoen: ook al heb je bijna tachtig lentes meegemaakt, je kan er nog van alles van verwachten.
In de afleveringen die volgen, volgen de resterende seizoenen elkaar op.
De Seizoenen is vanaf zondag 25 juni om 20.20 uur te zien op NPO2.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
