TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit heeft de advocaat bevestigd aan RTL Boulevard.
Sébas Diekstra geeft daarbij aan dat het verzoek niet intimiderend was voor hem of zijn cliënt Jill Helena. Hij ziet het eerder als een actie van Ali B om 'zijn zin te krijgen'. "Eind mei, dat is kort nadat ik de zaak over heb genomen, ben ik door Khalid Kasem gebeld en geappt met de vraag of ik met Ali in gesprek wilde. Dat is de enige vraag die hij mij stelde, zonder enige verdere toevoeging."
Volgens Khalid kwam zijn verzoek aan Sébas direct van Ali B waar hij goed contact mee had. Ali’s advocaat Bart Swier laat weten dat het belletje van Khalid Kasem enkel een herinnering was op het eerdere verzoek tot mediation.
Khalid Kasem heeft zijn werkzaamheden bij BNNVARA in januari neergelegd voor onbepaalde tijd. De presentator zou in een opgenomen gesprek hebben toegegeven dat hij in zijn tijd als advocaat een ambtenaar heeft omgekocht. Khalid ontkent de beschuldigingen.
Partnerbijdrage
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie