TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat vertellen ze voor de camera van Shownieuws.
Linda de Mol geniet ervan om weer in de huid van Cheryl te kruipen. "Hoe heerlijk om iets te maken waar je zelf als je aan het draaien bent per dag een paar uur gewoon pijn in je kaken hebt van het lachen? En dat te maken voor mensen die zich ook verheugen op: hè, even lekker lachen. We hoeven het allemaal even niet zo serieus te nemen."
Voor Lies Visschedijk is haar personage Roelien nog steeds net zo dol op de natuur en dieren als we gewend zijn. "Maar ook de liefde komt wel weer een beetje terug in het leven van Roelien, en dat is natuurlijk heerlijk", vertelt ze. "Ze ontdekt allerlei gevoelens in zichzelf en in haar broekje, die ze al heel lang niet heeft gehad. En dat is natuurlijk heerlijk om te spelen."
Afgelopen donderdag waren de vier Gooische Vrouwen te zien bij het Gouden Televizier-Ring Gala. Na een sketch op het podium, reikten ze de Ring uit aan de winnaars van Dwars door de Lage Landen.
Gooische Vrouwen is vanaf zondag 27 oktober wekelijks te zien bij Videoland (met op de eerste dag twee afleveringen) en vanaf zondag 10 november iedere week op SBS6 om 20.30 uur.
Ontdek nu alvast meer over Magda van der Linde (75) uit B&B Vol Liefde 2025
15:27Jean-Paul Soons (59) in B&B Vol Liefde 2025: de spontane gangmaker uit Spanje
15:01Illya Rijnberg (52) in B&B Vol Liefde 2025: alles over de kasteelheer uit Frankrijk
14:56Deelnemers van Het Perfecte Plaatje op Reis voelde als familie voor Sosha Duysker
14:49Ingrid Peeters in B&B Vol Liefde 2025: dit moet je over haar weten