TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat vertellen ze voor de camera van Shownieuws.
Linda de Mol geniet ervan om weer in de huid van Cheryl te kruipen. "Hoe heerlijk om iets te maken waar je zelf als je aan het draaien bent per dag een paar uur gewoon pijn in je kaken hebt van het lachen? En dat te maken voor mensen die zich ook verheugen op: hè, even lekker lachen. We hoeven het allemaal even niet zo serieus te nemen."
Voor Lies Visschedijk is haar personage Roelien nog steeds net zo dol op de natuur en dieren als we gewend zijn. "Maar ook de liefde komt wel weer een beetje terug in het leven van Roelien, en dat is natuurlijk heerlijk", vertelt ze. "Ze ontdekt allerlei gevoelens in zichzelf en in haar broekje, die ze al heel lang niet heeft gehad. En dat is natuurlijk heerlijk om te spelen."
Afgelopen donderdag waren de vier Gooische Vrouwen te zien bij het Gouden Televizier-Ring Gala. Na een sketch op het podium, reikten ze de Ring uit aan de winnaars van Dwars door de Lage Landen.
Gooische Vrouwen is vanaf zondag 27 oktober wekelijks te zien bij Videoland (met op de eerste dag twee afleveringen) en vanaf zondag 10 november iedere week op SBS6 om 20.30 uur.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin