TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"De Russische dreiging is evident, de gevolgen van de verwoestende oorlog zijn te zien en te voelen over de hele wereld. Daar zal ik mij de komende tijd op richten, op de ontwikkelingen in Rusland zelf, en de gevolgen in de landen eromheen en ver daarbuiten", zo zegt Koens.
Anders dan in 2007 zal hij niet in Rusland gaan wonen omdat het te gevaarlijk is. Bijna alle Nederlandse journalisten zijn teruggehaald uit het land, alleen Geert Groot Koerkamp zit er nog voor de NOS. In plaats daarvan blijft Koens, net als nu, in Brussel wonen. "Ik kan niet naar Rusland, al zou ik dat heel graag willen. Het moment dat ik daar binnenstap, is de kans groot dat ik word opgepakt en mijn werk niet meer kan doen. Vanaf Brussel ben ik zo in Amsterdam of Hilversum. Ook kan ik binnen een kwartier op de luchthaven zijn. Een perfecte plek dus."
Olaf Koens zal ook door RTL Nieuws ingezet worden bij brandhaarden wereldwijd.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap