TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat maakte Omroep Max donderdag bekend.
De omroep maakte de namen bekend op een evenement dat werd gehouden rondom het tienjarig bestaan van Heel Holland Bakt. In het programma bakken de deelnemers erop los om de beste amateurbakker van Nederland te worden. In Doorbakken wordt teruggekeken op de spannendste en mooiste gebeurtenissen uit de HHB-tent.
Het tiende seizoen van Heel Holland bakt start op zondag 18 december. Wederom gaan tien bakkers proberen juryleden Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven te overtuigen van hun bak-skills in de keuken. André van Duin is te zien als presentator.
Doorbakken is vanaf 18 december exclusief te zien op NPO Start, nadat de aflevering van Heel Holland bakt op televisie is geweest.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is