TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Of het programma er daadwerkelijk komt, blijft nog onzeker. De eerste pilot moet nog worden opgenomen.
De nieuwe talkshow van VPRO en Human Factor, die al samenwerkten voor onder meer De Avondshow met Arjen Lubach en talkshow M, belooft zich te onderscheiden van de Jineks, Beaus, Humberto's en Op1's van deze wereld. In de talkshow is het publiek - met en zonder ervaringsdeskundigen - namelijk de expert. Zij moeten een inkijkje geven in de samenleving en laten zien hoe 'echte' mensen veel of weinig besproken thema's beleven.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Op papier klinkt dit leuk, maar hoe is dit in de praktijk? Dat is een vraag waar de makers mee aan de slag gaan. Daarom vindt er op 22 oktober een pilot plaats in Studio 4 in Hilversum. Je kunt je opgeven om daar bij te zijn, maar je doorbraak zal je er niet mee hebben. Het gaat namelijk om een testopname die wel wordt opgenomen, maar niet wordt uitgezonden op tv. Lees er hier meer over.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky