TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Yvonne Coldeweijer bracht op haar kanaal dat Danny tien jaar geleden geregeld over de schreef ging. Stage Entertainment bevestigt aan het ANP dat ze de geruchten over Danny's mogelijke wangedrag gaan onderzoeken.
Het musicalbedrijf neemt de aantijging serieus, zo verklaart een woordvoerder: "De inhoud van de berichtgeving heeft ons zeer aangegrepen. Naar aanleiding van de berichtgeving zullen we nader onderzoek doen hiernaar."
De claims aan Danny's adres volgen op een interview dat De Munk eerder deze week gaf aan weekblad Weekend.
In het stuk gaf hij aan juice channels niet te vrezen omdat hij zich naar eigen zeggen altijd netjes gedraagt en keurig zijn vrouw Jenny alles vertelt.
Yvonne Coldeweijer haalde deze quote aan als keurig voorbeeld van hoe een BN'er zich ook kan opstellen. Maar kort daarop stroomde haar inbox vol met geruchten over Danny.
Naar aanleiding van de niet bevestigde aantijgingen roept een woordvoerder van Stage Entertainment betrokkenen op om zich te melden bij de autoriteiten of het meldpunt MORES.
Danny's management is nog niet bereikbaar voor commentaar.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen