TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bas Muijs werd in maart vorig jaar naar een privé-adres in Arnhem gelokt. De acteur was verteld dat hij een ernstige zieke fan zou bezoeken, maar hij werd door een man van 40 en een vrouw van 32 een tijd lang gegijzeld en verwond met een spijkerpistool.
Het Openbaar Ministerie komt een klein jaar later na onderzoek tot het besluit de man te vervolgen voor poging tot doodslag. Als dit niet kan worden bewezen ligt er een aanklacht wegens zware mishandeling, ook wordt hij beticht van afdreiging, een vorm van afpersing, en wederrechtelijke vrijheidsberoving.
Tijdens twee eerdere pro forma zittingen, waarin de zaak niet inhoudelijk werd behandeld, was al bepaald dat de verdachte zijn proces in vrijheid mag afwachten. Ook is nog niet bekend waar het OM de betrokken vrouw voor wil vervolgen, dit wordt later dit jaar bekend tijdens de tenlastelegging.
Het ANP meldt dat de zaak op 12 september dient bij de rechtbank Midden-Nederland.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'