TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bas Muijs werd in maart vorig jaar naar een privé-adres in Arnhem gelokt. De acteur was verteld dat hij een ernstige zieke fan zou bezoeken, maar hij werd door een man van 40 en een vrouw van 32 een tijd lang gegijzeld en verwond met een spijkerpistool.
Het Openbaar Ministerie komt een klein jaar later na onderzoek tot het besluit de man te vervolgen voor poging tot doodslag. Als dit niet kan worden bewezen ligt er een aanklacht wegens zware mishandeling, ook wordt hij beticht van afdreiging, een vorm van afpersing, en wederrechtelijke vrijheidsberoving.
Tijdens twee eerdere pro forma zittingen, waarin de zaak niet inhoudelijk werd behandeld, was al bepaald dat de verdachte zijn proces in vrijheid mag afwachten. Ook is nog niet bekend waar het OM de betrokken vrouw voor wil vervolgen, dit wordt later dit jaar bekend tijdens de tenlastelegging.
Het ANP meldt dat de zaak op 12 september dient bij de rechtbank Midden-Nederland.
Dit is de winnaar van Expeditie Robinson 2025
10:50Kijkers genieten van Oos Kesbeke in tuktuk in India: 'We gaan de vangrail in'
09:44Winnaars The Tribute: Battle of the Bands: 'We hebben het systeem gebroken' (video)
09:35De TV van gisteren: bizarre wending in The Tribute: Battle of the Bands zorgt voor verbazing
06:47Vanavond op TV: Het gouden uur, Expeditie Robinson, The Secret Life of Pets