TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Bas Muijs werd in maart vorig jaar naar een privé-adres in Arnhem gelokt. De acteur was verteld dat hij een ernstige zieke fan zou bezoeken, maar hij werd door een man van 40 en een vrouw van 32 een tijd lang gegijzeld en verwond met een spijkerpistool.
Het Openbaar Ministerie komt een klein jaar later na onderzoek tot het besluit de man te vervolgen voor poging tot doodslag. Als dit niet kan worden bewezen ligt er een aanklacht wegens zware mishandeling, ook wordt hij beticht van afdreiging, een vorm van afpersing, en wederrechtelijke vrijheidsberoving.
Tijdens twee eerdere pro forma zittingen, waarin de zaak niet inhoudelijk werd behandeld, was al bepaald dat de verdachte zijn proces in vrijheid mag afwachten. Ook is nog niet bekend waar het OM de betrokken vrouw voor wil vervolgen, dit wordt later dit jaar bekend tijdens de tenlastelegging.
Het ANP meldt dat de zaak op 12 september dient bij de rechtbank Midden-Nederland.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'