TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Zijn eigenaresse voedde de aap, genaamd Torzan, op alsof het een mensenkind was.
Zo krijgt hij als ontbijt boterhammen met chocopasta en een kop koffie. Als avondeten krijgt Torzan aardappelen met een stukje vlees en groenten. Voor het slapen gaan zong eigenaresse Ingrid slaapliedjes voor hem en ook sliep ze bij hem op de kamer.
Berberapen leven normaal gesproken in bergachtige gebieden in Noord-Afrika of op de rots van Gibraltar. "De eigenaresse had in 2001 een bar en op een dag kwam er een man binnen met deze aap. Hij had hem uit Marokko meegenomen. De eigenaresse dacht 'leuk, een aap' en stopte hem vervolgens in een kooi bij haar thuis," vertelt een medewerker van Stichting AAP.
In Jungle in Huis werd de aap van Ingrid in beslag genomen. De eigenaresse bleef kalm, maar was zichtbaar geëmotioneerd door het gedwongen afscheid. "Ik heb niemand meer, het is mijn zoon die ze van me afnemen," vertelt ze. "Mijn erfgenaam, mijn alles is nu weg. Ik weet wel dat ze hem misschien goed gaan verzorgen en alles zullend oen voor hem. Maar zo goed als hij het hier had, krijgt hij het nergens."
De hele aflevering is hier terug te kijken. De volgende aflevering van Jungle in Huis is maandag 5 juni om 20.30 uur te zien op RTL5.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje