TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Paul de Leeuw presenteert een nieuwe talkshow die met en door mensen met een beperking is gemaakt. Knoop & de Leeuw is vanaf 19 december vijf dagen lang te zien op NPO1.
Dat maakte de NTR woensdag bekend.
In de vijf afleveringen praat De Leeuw met spraakmakende gasten. Sommige met en sommige zonder verstandelijke beperking. Er wordt samen teruggekeken op belangrijke momenten in het afgelopen jaar. Ook zijn er duo-optredens die worden verzorgd door de huisband Wimpie & de Domino's.
Zowel voor als achter de schermen bestaat de show uit mensen met een beperking. In een verklaring laat De Leeuw weten dat hij zin heeft in de opnames. "Een langgekoesterde wens gaat in vervulling met deze speciale show voor iedereen en door iedereen, met of zonder handicap."
Dit zijn de deelnemers van het derde seizoen van Stars on Stage
18:54Hélène Hendriks blikt vooruit op The Winner Takes It All: 'Heel erg veel zin in'
13:57Jan Smit laat zich eindelijk overhalen tot een duet in de laatste aflevering van Beste Zangers
13:25Deze twee deelnemers van De Bondgenoten hebben spijt dat ze naar huis zijn gegaan
13:00Marly van der Velden laat zich uit over de toekomst van GTST