TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vier jaar geleden deed de FIOD op verschillende locaties in Brabant en Zeeland invallen bij het bedrijf van Peter Gillis. De opsporingsdienst van de Belastingdienst verdacht Gillis ervan gerommeld te hebben met zijn administratie. Hij zou ook onjuiste of onvolledige informatie aan de Belastingdienst hebben verstrekt en niet (tijdig) aangifte gedaan hebben van vennootschapsbelasting.
Hoeveel geld de belastingdienst is misgelopen, wil het OM niet zeggen, maar het gaat ongetwijfeld over een substantieel bedrag. Een zitting voor de rechtszaak is nog niet gepland.
Eerder deze maand kwam het bericht dat de SBS-realityster van Massa is Kassa binnen twaalf maanden zijn vakantiepark Het Blauwe Meer in het Belgische Lommel moet opdoeken vanwege misstanden met arbeidsmigranten en slechte woonkwaliteit in zijn vakantiepark. Ook de aangifte van ex Nicole waarin zij aangifte doet wegens meerdere mishandelingen hangt hem nog boven het hoofd.
Aanstaande dinsdag wordt de laatste aflevering van het seizoen van Massa is Kassa uitgezonden. Het is zeer de vraag of we Gillis daarna ooit nog zullen zien 'hatseflatsen' op televisie.
Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'