TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vier jaar geleden deed de FIOD op verschillende locaties in Brabant en Zeeland invallen bij het bedrijf van Peter Gillis. De opsporingsdienst van de Belastingdienst verdacht Gillis ervan gerommeld te hebben met zijn administratie. Hij zou ook onjuiste of onvolledige informatie aan de Belastingdienst hebben verstrekt en niet (tijdig) aangifte gedaan hebben van vennootschapsbelasting.
Hoeveel geld de belastingdienst is misgelopen, wil het OM niet zeggen, maar het gaat ongetwijfeld over een substantieel bedrag. Een zitting voor de rechtszaak is nog niet gepland.
Eerder deze maand kwam het bericht dat de SBS-realityster van Massa is Kassa binnen twaalf maanden zijn vakantiepark Het Blauwe Meer in het Belgische Lommel moet opdoeken vanwege misstanden met arbeidsmigranten en slechte woonkwaliteit in zijn vakantiepark. Ook de aangifte van ex Nicole waarin zij aangifte doet wegens meerdere mishandelingen hangt hem nog boven het hoofd.
Aanstaande dinsdag wordt de laatste aflevering van het seizoen van Massa is Kassa uitgezonden. Het is zeer de vraag of we Gillis daarna ooit nog zullen zien 'hatseflatsen' op televisie.
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'