TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit maakte het KNMI vrijdag bekend bij het presenteren van alle stormnamen voor 2023-2024. Ook storm 'Gerrit' voor de stoppende weerman Gerrit Hiemstra vinden we hierin terug.
"Piet is ter nagedachtenis aan de bekende weerman Piet Paulusma die in maart 2022 overleed", meldt het KNMI. Paulusma overleed op 20 maart 2022 aan de gevolgen van kanker. Langere tijd had de weerman de ziekte, maar hij maakte dit nooit publiekelijk bekend. Op 17 maart 2020 presenteerde hij voor het laatst het weer op tv en een dag later op de radio.
De stormen waarvoor het KNMI een code oranje of rood voor windstoten uitgeeft, krijgen sinds 2019 een naam. Deze worden met het Verenigd Koninkrijk en Ierland afgestemd. Het doel van de namen is mensen bewuster maken van gevaarlijk weer.
Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'
09:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:40De drie genomineerden voor de Televizier-Ring Jeugd 2026 zijn bekend
09:29De TV van gisteren: Race across the world kent verre van vliegende start