TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit maakte het KNMI vrijdag bekend bij het presenteren van alle stormnamen voor 2023-2024. Ook storm 'Gerrit' voor de stoppende weerman Gerrit Hiemstra vinden we hierin terug.
"Piet is ter nagedachtenis aan de bekende weerman Piet Paulusma die in maart 2022 overleed", meldt het KNMI. Paulusma overleed op 20 maart 2022 aan de gevolgen van kanker. Langere tijd had de weerman de ziekte, maar hij maakte dit nooit publiekelijk bekend. Op 17 maart 2020 presenteerde hij voor het laatst het weer op tv en een dag later op de radio.
De stormen waarvoor het KNMI een code oranje of rood voor windstoten uitgeeft, krijgen sinds 2019 een naam. Deze worden met het Verenigd Koninkrijk en Ierland afgestemd. Het doel van de namen is mensen bewuster maken van gevaarlijk weer.
Vanavond op TV: Vera, Central Intelligence, Jack Reacher
22:16B&B Vol Liefde-kijkers nemen het op voor Suus: 'Van muurkunstenaar naar muurbloempje'
19:56Van deze documentaire kennen we Jiry die Iris bezoekt in B&B Vol Liefde
18:36Marlijn Weerdenburg over haar vuurdoop bij We Zijn er Bijna!: 'Iedereen was zo weg van Martine'
16:19Timothy uit B&B Vol Liefde is 'trending': dit vindt de kijker van hem