TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit maakte het KNMI vrijdag bekend bij het presenteren van alle stormnamen voor 2023-2024. Ook storm 'Gerrit' voor de stoppende weerman Gerrit Hiemstra vinden we hierin terug.
"Piet is ter nagedachtenis aan de bekende weerman Piet Paulusma die in maart 2022 overleed", meldt het KNMI. Paulusma overleed op 20 maart 2022 aan de gevolgen van kanker. Langere tijd had de weerman de ziekte, maar hij maakte dit nooit publiekelijk bekend. Op 17 maart 2020 presenteerde hij voor het laatst het weer op tv en een dag later op de radio.
De stormen waarvoor het KNMI een code oranje of rood voor windstoten uitgeeft, krijgen sinds 2019 een naam. Deze worden met het Verenigd Koninkrijk en Ierland afgestemd. Het doel van de namen is mensen bewuster maken van gevaarlijk weer.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek