TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Peter de Bie werkte lange tijd voor de TROS achter de schermen bij bijvoorbeeld Radar, op televisie was hij te zien in het programma TROS in Bedrijf met Tineke Verburg. Maar zijn hart lag bij de radio waar hij te horen was in TROS Nieuwsshow en Nieuwsweekend van Omroep MAX. Dat programma presenteerde hij vanaf 1996 met Mieke van der Weij.
Eind 2022 nam De Bie gedwongen afscheid van Nieuwsweekend vanwege een ernstige stafylokokken-infectie waardoor zijn rechter onderbeen moest worden afgezet. Kort daarna kreeg zijn echtgenote Dieuwertje Blok het bericht dat haar neus moest worden geamputeerd. De Bie overleed uiteindelijk aan hartfalen.
Omroep MAX-directeur Jan Slagter reageert ontzet op de website van MAX: "Met het overlijden van Peter verliezen we opnieuw een icoon van de publieke omroep. Peter heeft ongelooflijk veel betekend voor de Nederlandse radio en televisie."
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, een sprintkwalificatie, de sprintrace, een reguliere kwalificatie en de grote race.
Brankele Frank over winst De Slimste Mens: 'Het was een feestje'
09:55Video: Van wie zijn de villa's in Gooische Vrouwen?
08:12De TV van gisteren: Ondanks hoge cijfers kent De Slimste Mens minst bekeken finale in jaren
08:00Het zevende seizoen van Gooische Vrouwen gaat van start bij Videoland
06:47Vanavond op TV: Ook dat nog!, Expeditie Robinson, Tropic Thunder