TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De bal over Tim den Besten kwam aan het rollen doordat Yvonne Coldeweijer op haar Instagram-pagina opmerkte dat de normaal op social media zo actieve Tim al weken stil was. Het AD deed daarop navraag bij de VPRO waarvoor de presentator de serie Timmyland maakt. 'Tim den Besten is ernstig ziek en daarom afgelopen tijd niet online te vinden. Tim is bij zijn familie in afwachting van verdere behandeling van zijn ziekte'.
Zijn advocaat kwam later met een nog alarmerender verklaring, gericht aan RTL Boulevard. Hij zou aan een zeldzame vorm van kanker lijden. "De precieze diagnose is recent vastgesteld en momenteel worden de uitslagen van de laatste onderzoeken afgewacht, voordat met behandeling kan worden begonnen".
Volgens Yvonne Coldeweijer is er nog meer aan de hand met Tim, hij zou schuldig zijn aan grensoverschrijdend gedrag en het Parool zou al een tijdje aan een artikel werken over de zaak.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight