TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het overlijden van Ceulemans werd officieel naar buiten gebracht door Harry Klooster. In zijn jaren als casting director werkte hij veel met Ceulemans.
Ceulemans begon haar loopbaan op de beeldbuis als actrice en danseres. Dankzij haar ouders, een actrice en een gitarist, kreeg ze de liefde voor de spotlights al op jonge leeftijd mee. Ze sprak als kind al hoorspelen in voor de KRO en was lid van het AVRO's Kinderkoor.
Als tiener rondde ze een dansopleiding af bij het Scapino Ballet en dat leidde tot werk als achtergronddanseres in televisieprogramma's als Moef ga-ga en de Johnny & Rijk show. Gaandeweg ging ze zich meer richten op acteerwerk. Ze zou in de 70s, 80s en 90s geregeld opduiken in bekende series: van Swiebertje tot GTST en van 't Zonnetje in huis tot Oorlogswinter en Villa Borghese.
In 1981 was Ceulemans de allereerste presentatrice van het Jeugdjournaal. Na twee jaar gaf ze het stokje door aan Marga van Praag. Zij werkte in de beginjaren ook al als verslaggeefster voor de NOS-nieuwsrubriek.
De laatste jaren van haar leven woonde Keulemans in het Larense Rosa Spierhuis. Als gevolg van een onfortuinlijke val was ze niet langer in staat volledig voor zichzelf te zorgen of in de openbaarheid te treden. Ceulemans heeft haar stoffelijk overschot beschikbaar gesteld aan de wetenschap. Er volgt om die reden ook geen uitvaart.
Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'