TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Allemaal praten ze even kort met de aanwezige pers.
Over de tijd in Madrid vertelt Amalia: "Het was een geweldige tijd, wat ook enigszins het leven hier weer mogelijk heeft kunnen maken. Ik ben ontzettend dankbaar voor de mensen die dat voor mij daar mogelijk hebben kunnen maken." Ze had in Spanje een veel vrijer leven, maar ze vindt het fijn om weer terug te zijn. Moeder Máxima vond het wel moeilijk haar minder te zien, maar vertelt: "Het is een verstandig meisje, een heel slimme, dus ik kan het heel goed aan. Ik gun het haar."
Prinses Alexia wordt gevraagd naar haar tussenjaar. Eerder studeerde ze in Wales en nu is ze aan het genieten van haar vrije tijd vertelt ze. Ze is gelukkig om 'veel te mogen reizen en nieuwe culturen te leren kennen'. Het fijnste van deze periode vond ze vooral 'om met wat anders bezig te zijn dan school'. "Een beetje werken, een beetje reizen. In zo’n tussenjaar is elk moment bijzonder. Ik heb overal veel van genoten." Wat ze hierna gaat doen, weet ze nog niet.
Ariane wordt gevraagd naar haar verblijf in Italië. Ze vertelt dat het een heel mooie ervaring is, maar dat ze blij is om terug te zijn. "Ik miste mijn ouders wel. Elke dag wel een beetje natuurlijk, het is wel een afstandje." Hoe het met haar Italiaans gaat? "Così così", antwoordt ze lachend wat 'zozo' betekent. Ze vertelt dat ze eraan werkt en grote zus Amalia valt haar bij: "Het wordt met de dag beter."
De hele video vind je hier.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'