TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Allemaal praten ze even kort met de aanwezige pers.
Over de tijd in Madrid vertelt Amalia: "Het was een geweldige tijd, wat ook enigszins het leven hier weer mogelijk heeft kunnen maken. Ik ben ontzettend dankbaar voor de mensen die dat voor mij daar mogelijk hebben kunnen maken." Ze had in Spanje een veel vrijer leven, maar ze vindt het fijn om weer terug te zijn. Moeder Máxima vond het wel moeilijk haar minder te zien, maar vertelt: "Het is een verstandig meisje, een heel slimme, dus ik kan het heel goed aan. Ik gun het haar."
Prinses Alexia wordt gevraagd naar haar tussenjaar. Eerder studeerde ze in Wales en nu is ze aan het genieten van haar vrije tijd vertelt ze. Ze is gelukkig om 'veel te mogen reizen en nieuwe culturen te leren kennen'. Het fijnste van deze periode vond ze vooral 'om met wat anders bezig te zijn dan school'. "Een beetje werken, een beetje reizen. In zo’n tussenjaar is elk moment bijzonder. Ik heb overal veel van genoten." Wat ze hierna gaat doen, weet ze nog niet.
Ariane wordt gevraagd naar haar verblijf in Italië. Ze vertelt dat het een heel mooie ervaring is, maar dat ze blij is om terug te zijn. "Ik miste mijn ouders wel. Elke dag wel een beetje natuurlijk, het is wel een afstandje." Hoe het met haar Italiaans gaat? "Così così", antwoordt ze lachend wat 'zozo' betekent. Ze vertelt dat ze eraan werkt en grote zus Amalia valt haar bij: "Het wordt met de dag beter."
De hele video vind je hier.
De TV van gisteren: Nederland is met vakantie en laat RTL 4 links liggen
06:47Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Staten Island Summer
17:05Familie Jelies geeft update over nieuw groot avontuur: 'Draai helemaal gevonden'
16:13Bekende zus van Eline uit B&B Vol Liefde: 'Haar deelname was een enorme verrassing'
15:12Patricia uit Married at First Sight verwelkomt baby: 'Een week geleden veranderde alles'