TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Allemaal praten ze even kort met de aanwezige pers.
Over de tijd in Madrid vertelt Amalia: "Het was een geweldige tijd, wat ook enigszins het leven hier weer mogelijk heeft kunnen maken. Ik ben ontzettend dankbaar voor de mensen die dat voor mij daar mogelijk hebben kunnen maken." Ze had in Spanje een veel vrijer leven, maar ze vindt het fijn om weer terug te zijn. Moeder Máxima vond het wel moeilijk haar minder te zien, maar vertelt: "Het is een verstandig meisje, een heel slimme, dus ik kan het heel goed aan. Ik gun het haar."
Prinses Alexia wordt gevraagd naar haar tussenjaar. Eerder studeerde ze in Wales en nu is ze aan het genieten van haar vrije tijd vertelt ze. Ze is gelukkig om 'veel te mogen reizen en nieuwe culturen te leren kennen'. Het fijnste van deze periode vond ze vooral 'om met wat anders bezig te zijn dan school'. "Een beetje werken, een beetje reizen. In zo’n tussenjaar is elk moment bijzonder. Ik heb overal veel van genoten." Wat ze hierna gaat doen, weet ze nog niet.
Ariane wordt gevraagd naar haar verblijf in Italië. Ze vertelt dat het een heel mooie ervaring is, maar dat ze blij is om terug te zijn. "Ik miste mijn ouders wel. Elke dag wel een beetje natuurlijk, het is wel een afstandje." Hoe het met haar Italiaans gaat? "Così così", antwoordt ze lachend wat 'zozo' betekent. Ze vertelt dat ze eraan werkt en grote zus Amalia valt haar bij: "Het wordt met de dag beter."
De hele video vind je hier.
Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv