TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Eerder op 12 maart werd gemeld dat er een kort geding werd aangespannen en dat beide partijen vóór 26 maart tot een overeenkomst moesten komen.
Talpa zou in februari zijn gestopt met de maandelijkse vergoeding aan het adres van Yvonne, maar daar is ze het niet mee eens. Haar programma De Juice, dat op NET5 zou komen, werd meerdere keren uitgesteld en uiteindelijk afgeblazen. Ze zegt dat de overeenkomst tussen haar en Talpa niet 'rechtsgeldig' beëindigd is. Oorspronkelijk zou hij lopen tot 1 september 2027.
Talpa zegt tegen het ANP niet inhoudelijk te reageren op de zaak. "Omdat er nu een juridische procedure loopt, kunnen we op dit moment geen verdere inhoudelijke toelichting geven", aldus een woordvoerder.
De zaak tussen Yvonne en Talpa dient op 26 maart.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger