TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op de set van The Bold and the Beautiful, zo was dinsdagavond te zien in RTL Boulevard.
De Media Oeuvre Award, een initiatief van Spreekbuis.nl en NLziet, wordt elk jaar uitgereikt aan een mediaprofessional die grote invloed heeft op het Nederlandse medialandschap. Vorig jaar ging de award naar Martijn Krabbé. Angela de Jong was dit jaar een van de juryleden.
"'Arnie' heeft het letterlijk en figuurlijk ver geschopt en is een voorbeeld voor generaties tv-makers”, zegt Angela over Reinout, die in 1990 bekend werd door zijn rol in Goede Tijden, Slechte Tijden en inmiddels een grote mediaondernemer is in Amerika, waar hij al bijna twintig jaar met zijn gezin woont.
Reinout keerde vorig jaar om een speciale reden eenmalig terug in GTST. Hij verscheen in beeld als Arnie in de jubileumaflevering, op het moment dat Laura (Jette van der Meij) overleed. Dit leverde een hartverwarmende scène op, die kijkers tot tranen toe roerde.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder