TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Vanaf 2 juni moeten we het doen zonder de mok van Jan de Hoop, zijn bijpassende overhemden en de grappen en grollen. Robbie Kammeijer is vanaf die datum vier ochtenden per week te zien zijn tussen 06:30 en 09:15 uur bij RTL 4.
Tot nu toe was Robbie te zien bij Editie NL, maar voortaan moet hij vroeger zijn bed uit: "Ik heb met volle overtuiging ‘ja’ gezegd en ik ben erg blij met de kans om het RTL Ontbijtnieuws eigen te mogen maken. Pieken zo vroeg op de dag zal voor mij even wennen zijn, ik duik vanaf nu extra vroeg mijn bed in om er tegen die tijd ook zo vroeg uitgeslapen uit te zien."
Jan de Hoop wenst zijn opvolger succes: ""Ik heb alle vertrouwen in Robbie. Hij komt in een warm bad terecht."
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling