TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat deelt de serie donderdag op Instagram.
In de content die GTST verspreidt, zijn verschillende gezichten te zien zoals Robert Alberts, gespeeld door Wilbert Gieske, en Jef Alberts, gespeeld door Bartho Braat. Maar ook Martine Hafkamp (Inge Ipenburg) en Arnie Alberts (Reinout Oerlemans). Het speculeren kan beginnen, wie komt er terug in het jubileumseizoen?
De kijkers hebben wel zo hun voorkeuren wie ze terug zouden willen zien, blijkt uit de reacties onder het bericht. Zo schrijft iemand: "Het valt wel op dat er veel scenes met Robert (Wilbert) voorbij komen dus denk Robert ook gezien de verhaallijn met Laura misschien tot een climax gaan komen in dit jubileum seizoen." Een ander schrijft: "Ik denk Nick! Tijd dat Ludo gaat boeten voor wat hij Valentijn aangedaan heeft." Of gebeurt er een wonder? "Arnie is na 100000 jaar weer gevonden. Ineens."
Goede Tijden, Slechte Tijden is terug op 26 augustus op RTL 4 en vanaf 22 augustus vooruit te kijken op Videoland.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame