TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november laten diverse fractievoorzitters geen moment onbenut om met elkaar in debat te gaan. Met vandaag: het laatste RTL-debat.
Vorige week zagen nog zo'n 1 miljoen kijkers hoe Pieter Omtzigt (Nieuw Sociaal Contract), Dilan Yesilgöz (VVD) en Frans Timmermans (GL-PVDA) hard tegen hard gingen in het RTL-debat. De drie fractievoorzitters van de op dat moment drie grootste partijen van ons land discussieerden over de belangrijkste zaken die in ons land spelen.
In dit laatste debat zijn de deuren geopend voor maar liefst zes lijsttrekkers. Aan Dilan Yesilgöz (VVD), Geert Wilders (PVV), Caroline van der Plas (BBB), Esther Ouwehand (PvdD), Rob Jetten (D66) en Lilian Marijnissen (SP) de eer om de zorgen en vragen van leden van het RTL Nieuwspanel te beantwoorden. Deze vragen zullen onder meer gaan over de woningmarkt, gezondheidszorg en 'onze portemonnee'.
Wie hier niet bij aanwezig zullen zijn, zijn Pieter Omtzigt en Frans Timmermans. Timmers gaf de voorkeur aan andere debatten en mediamomenten. Omtzigt vindt de opzet van dit debat 'minder bij hem en zijn partij passen'.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur